2010.01.27. 10:41, anna093

Bajnokok Ligája, C csoport, 6.forduló

GYŐRI AUDI ETO KC-OLTCHIM VALCEA 26-22 (16-8)

Győr, 2500 néző. V: Kristic, Ljubic (szlovénok)

GYŐRI AUDI ETO KC: PÁLINGER - MRAVIKOVÁ 3, Hornyák 2, GÖRBICZ 7 (3), Spridon 1, Amorim 4, VÉRTEN 3. CSERE: Vígh (kapus), Bradeanu 3, Mayer 1, Kovacsics 2, Tomori

OLTCHIM VALCEA: Ungureanu - MAIER 6 (5), Vizitiu, STANCA 5, Lecusanu 1, PIDPALOVA 3, Puscasu 1. Csere: Tolnai (kapus), Luca 1, Bese 1, Manea 2, Szűcs, Nechita, Vascsuk 2

60. perc: Stanca beállóból szerez gólt. 26-22. Az utolsó támadás a miénk, de Bradeanu lövését blokkolják. Négy góllal győzött az ETO, így 2. helyen jutott tovább.

59. perc: Maier belövi a hetest. 26-21.

57. perc: A Valcea kér időt.

53. perc: Maier hetesből szerez gólt. 25-19. Hornyák majd Stanca talál a kapuba. 26-20.

52. perc: Amorim! Nagy gól! 25-18.

50. perc: Maier hozza vissza hat gólra a románokat. 24-18. Puscasut kiállítják.

49. perc: Megint egy eladott labda. Indításból Stanca szerez gólt. Vértent is kiállítják. 23-17. Kettős emberhátrányban Amorim lő bombagólt! 24-17.

48. perc: Kovacsics is kap egy két perces büntetést. Maier ezt a hetest is belövi. 23-16.

47. perc: Görbicz szerez labdát, indítja Kovacsicsot. Gól! 23-15. Vashchukot kiállítják.

46.perc: Kovacsics pattintott passzából Vérten lövi ki a bal felső sarkot. 22-14. Tomorit állítják ki. Maier hetesből lő gólt. 22-15.

44. perc: Vashchuk szerez újabb gólt. 20-14. Mayer is eredményes. 21-14.

42. perc: Tomori közeli lövését védi a kapus. Indtásból Vashchuk talál a kapuba. 20-13.

40. perc: Leindításból Puscasu erdményes. 19-12. Szűcs kap két percet. Görbicz belövi a hetest. 20-12.

38. perc: Bradeanu-gól, Görbicz-kapufa, Pálinger-bravúr. 19-11.

37. perc: Maneát nem tudjuk megállítani középen. 18-11.

35. perc: Eladjuk a labdát, így tíz gólos előny helyett nyolc a különbség. 18-10.

34. perc: Gyors passzok, ritmusváltás. A román fal megnyílik, Bradeanu pedig ziccerig megy. 18-9.

33. perc: Egy óriási Görbicz gól. Ezzel kezdődik a második félidő. 17-8.

Mabea eredményes a túloldalon. 17-9. Eddig ETO-gálát láthattak a nézők a Magvassy Sportcsarnokban. A védekezésünkről mindent elmond, hogy mindössze 8 gólt kaptunk. Támadásban minden posztról lőttünk gólt. A félidőben: 16-8

30. perc: Pálinger bravúr a félidő végére!

28. perc: Vérten veri egy az egben Nechitát a bal szélen. Ngy gól! 16-7. Gyors válasz jön Pidpalovától. 16-8.

27. perc: Görbicz passzából Kovacsics eredményes. 15-7.

26. perc: Kovacsics Anikó is a pályán. Ő irányít. Görbicz pedig bal átlövőből pontosan céloz a bal felsőbe megint! 14-7.

25. perc: Maier balövi a hetest. 13-7.

24. perc: Konkoly Csaba kér időt. Görbicz hatalmas gólt akaszt a bal felső sarokba! 13-6.

22. perc: Görbicz hetesből szerez gólt. 12-6.

21. perc: Mravikova találatával hat gól az ETO előnye. 11-5. Pidpalova lendületből lőhet. Gól. 11-6.

20. perc: Luca beállóból eredményes. 10-5. Pálinger kivédi Lecusanu hetesét.

18. perc: Passzívból ETO-szabaddobás. Bradeanu kilövi a bal alsót! 10-4. Radu Voina időt kér.

16. perc: Stanca ejti át Pálingert a bal szélről. Hornyákot küldik ki két percre. 8-4. Vérten emberhátrányban is betalál. 9-4.

15. perc: Passzívban vagyunk, amikor Görbicz gólpasszt ad Spiridonnak. 8-3.

13. perc: Pidpalovát hagyjuk lőni. 6-3. A románok pedig Amorimra nem figyelnek. 7-3.

12. perc: Görbicz passzából Mravikova szerez gólt. 6-2.

11. perc: Lecusanu oszt ki egy pofont Amorimnak. Két perc.

10. perc: Szerencsés román gól. Stanca szed össze beállóban egy lecsorgó labdát. 5-2.

9. perc: Amorim lövi át középen a sáncot. 4-1. Puscasu rántja le Hornyákot. Kiállítás, és hetes. A büntetőt Görbicz elhibázza. Javítunk! Mravikova talál a kapuba a jobb szélről. 5-1.

7. perc: Amorim harcol ki egy hetest. Görbicz belövi! 3-1.

6. perc: Lecusanu balátlövőből céloz pontosan. 2-1.

5. perc: Pálinger nagyot véd! Letelik az emberhátrány. Nem kaptunk gólt!

4. perc: Hornyák előtt későn zár össze a fal. Gól! 2-0.

3. perc: Az első két perces büntetés is Görbiczé. Emberhátrányban védekezünk, és labdát szerzünk!

2. perc: Az első román támadás egy percig tartott. Puscasu ejt a bal szélről a felső lécre. Görbicz lövi a meccs első gólját! 1-0.

1. perc: A Valcea kezdi a mérkőzést. Az ETO-ban Pálinger előtt védekezésben Mravikova, Hornyák, Spiridon, Amorim, Görbicz és Vérten a pályán.