Cikkek 2009/10
Cikkek 2009/10 : Bajnokok Ligája: Győri Audi ETO-HC Leipzig 30-19

Bajnokok Ligája: Győri Audi ETO-HC Leipzig 30-19

gyorietokc.hu  2010.03.21. 20:50

A középdöntő utolsó mérkőzésén az Audi ETO hazai pályán tizenegy góllal verte a HC Leipzig együttesét. Az elődöntőben a Valcea következik.

Győri Audi ETO KC - H.C. Leipzig 30-19 (13-7)

Győr, Magvassy sportcsarnok

Győri Audi ETO KC:
Oguntoye Viktória, Planéta Szimonetta, Vérten Orsolya, Katarina Mravikova, Szölösi Patricia, Tóth Eszter, Kovacsics Anikó, Aurelia Bradeanu, Pálinger Katalin, Eduarda Amorim, Orbán Adrienn, Mayer Szabina, Hornyák Ágnes, Simona Spiridon; edző: Konkoly Csaba

HC Leipzg:
Sara Holmgren, Anne Ulbricht, Natalie Augsburg, Maike Caniles, Sara Eriksson, Katja Schülke, Luisa Schultze, Karolina Kudlacz, Ania Rösler, Lisa Wiren, Susann Müller, Julia Plöger; edző: Jensen Heine

Konkoly Csaba: A hétközi bajnoki meccs hibáit kijavítottuk. Akkor rengeteg technikai hibát vétettünk, és sok ziccert hibáztunk. Most ez nem volt jellemző ránk. Azt terveztem, hogy a végén, ha lesz rá lehetőség, a fiatalok is lehetőséget kapnak. Örülök, hogy ők is helytálltak. Nagyon nehéz két meccs jön az elődöntőban a Valcea ellen. Jól ismeri egymást a két csapat, sok meglepetést nem tudunk mutatni egymásnak. Remélem a pillanatnyi forma a javunkra dönt majd a románok ellen.

60. perc: Wiren hét gólos. 29-19. Planéta hetesből eredményes. 30-19. Vége a mérkőzésnek.

59. perc: Rösler fölé lövi a hetest. Az ETO-ban Tóth Eszter is a pályán. Rögtön gólt is lő! Bravó! 29-18.

58. perc: Szölösi keresztpasszából Orbán ejti át a kapust. 28-18.

56. perc: Kovacsics veszti el a labdát, Wiren ebből eredményes. 27-18.

55. perc: Az ETO-ban Szölösi, és Planéta is lehetőséget kap.

54. perc: Kovacsics szép átlövésgóllal tér vissza a padról. 26-16. Bradeanu előtt nyílt meg a fal. Megvan Mika tizedik gólja. 27-16. Augsburg is betalál.

53. perc: Rösler verekszi át magát a hazai védőfalon. Kicsit többet lépet, mint amit a szabályok megengednek, de a bírók nem fújnal. 25-15.

50. perc: Eriksson passzából Wiren talál a kapuba a jobb szélről. 25-14.

48. perc: Amorim megint távolról eredményes. A Lipcse edzője kér időt. 25-13.

47. perc: Kovacsics gólt lő, Oguntoye nagyot véd. 24-13.

46. perc: A vendégek találatára Amorim újabb bombagóllal válaszol. 23-13.

45. perc: Vérten, Spiridon, és Amorim is gólt lő. 22-12.

40. perc: Bradanu belövi kilencedik gólját! 19-11.

39. perc: Egy gyors támadás végén Wiren ejti át Pálingert a jobb szélről. 18-11.

38. perc: Spiridont kiállítják.

36. perc: Amorim passzából Vérten szerez gólt a bal szélről. 18-10.

35. perc: Eriksson kap két percet. A büntetőt Kovacsics értékesíti. 17-10.

34. perc: Bradeanu hetesből szerez gólt. 16-10. Mika két percre kimegy. Kudlacz hetesét védi Pálinger!

32. perc:Gyors gólváltás. Amorim, Müller, majd újra Amorim és Ulbrich is betalál. 15-10.

31. perc: Kudlacz hetesgóljával kezdődik a félidő. 13-8.

30. perc: Hornyákot küldik ki két percre. Bradeanu labdát szerez, és gólt lő. 13-7. Vége az első félidőnek.

29. perc: Amorim ejti be a labdát Bradeanunak beállóba. Mika lefordul és a jobb alsóba lő. 12-7.

28. perc: Ulbrich hacol ki egy hetest. Kudlacz belövi. 11-7.

26. perc: Bradeanu lő kilencről, takarásból. 11-6.

25. perc: Kicsit lelassultak a támadásaink. Konkoly Csaba időt kér.

22. perc: Rösler kap két percet. Emberelőnyben Bradeanu lő fölé.

20. perc: Passzívig tologatjuk a labdát. Amorim ellövi. Bombagól. 10-5.

19. perc: Bradeanu érkezik lendületből jobbátlövőben. Hornyáktól jó a passz. Gól! 9-5. Rösler is betalál. 9-6.

18. perc: Bradeanu büntetőből eredményes. 8-5.

17. perc: Pontos indítás után Wiren második találatát szerzi. 7-5.

16. perc: Müller lövi el talpról Amorim mellett a labdát. 7-4.

15. perc: Mravikova a kapufát lövi telibe. Wiren a túloldalon higgadtabban oldja meg a ziccert. 7-3.

14. perc: Sokáig járatta a felállt fal előtt a labdát az ETO. Amorim lő a végén. Pontosan. 7-2.

12. perc: Bradeanu a bal kapufára lövi a hetest.

10. perc: Amorim cselére balra mozdul a fal, Bradeanu előtt így a balátlövő helyén szabad az út. Nagy gól. 6-2.

9. perc: Müller szerencsés góljára előbb Amorim, majd Hornyák válaszol. 5-2.

6. perc: Hornyák átlövésből, Holmgren beállóból eredményes. 3-1.

3. perc: Pálinger véd, és ziccerbe hozza egy hosszú indítással Vértent. Gól! 2-0.

2. perc: Kovacsics harcolt ki hetest. Bradeanu belövi. 1-0.

1. perc: Az ETO kezdte a meccset. Amorim lövése szállt kapu fölé.